Chatroulette Ban Kaldırma

By | 08 Nisan 2013

Chatroulette Ban Kaldırma

Çözüm 1

Chatroulettenin kendisinin bulduğu geliştirdiği sizlere sunduğu zahmetli uzun ama zevkli bir yöntem, ban yiyenlerin ve normal konuşanların karışık olarak verildiği listede siz ban yiyenleri işaretliyorsununuz +1 alıyorsunuz. +1 yazanlara direk tıklayabilirsiniz, onlar size bonus olarak veriliyor. Birkaç yanlış yaparsanız yeniden başlamak zorundasınız. Bu yöntem sayesinde herkesin anlık fotoğraflarını görebilirsiniz. Sırf bunun için bilerek ban yiyenler olabilir. Sizde sürekli boşluk tuşuna basarak bu fotoğrafları görebilirsiniz.

Çözüm 2

Geldik benim vazgeçilmez ve karşı konulamaz yöntemime, bu çok basit ve sürekli de kullanabilirsiniz. Ban yedikten sonra öncelikle ban yediğiniz tarayıcıdaki bütün geçmişi, önbelleği, çerezleri tarayıcıdan tarayıcıya değişebilmekte yani kayıt altında ne varsa silmeniz gerekiyor. Bu silme aşamasını geçtikten sonra tüm tarayıcılarınızı kapatıp modemi kapatıyorsunuz. Modemi tekrar çalıştırıyorsunuz ve istediğiniz gibi tekrardan Chatroulette ye girebiliyorsunuz.

Dikkat etmeniz gereken şeyler var. Eğer bir tarayıcıda ban yediyseniz, örneğin firefox. Daha sonra chromeden siteye giriş yapmayı denemeyin. O tarayıcıdaki banda chromeye bulaşacaktır, daha sonra onunda geçmişini silmek zorunda kalabilirsiniz.

Bu yöntemin işe yaramaması mümkün değildir. Eğer farklı tarayıcılar kullanıyorsanız hepsini temizleyip yapmanız gerekebilir.

Ama bilgisayarınızda yandex tarayıcı yok ise direk onu yükleyip onla giriş yapmanız daha mantıklı olacaktır.

Konuya benzer Chatroulette Neden Acilmiyor başlıklı makalemizde chatroulette ban kaldırma, chatroulette yasak kaldırma ve Kamera açılmıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir