Chatroulette ekşi

By | 26 Ağustos 2013
  • Olabilecek en kötü şeyin , bir tanıdığı karşınızda görmektir bu sitede.. ayrıca sitenin ana fikri müthiş de olsa , çok yavaş ve dandik oldugu için biriyle tanışsanız da bir anda kopabiliyor.. o yüzden eğer biriyle iyi anlaştıysanız hemen mailini almaya bakın.
chatroulette-eksi

chatroulette-eksi

  • Omegle’ın webcamlisi dediler girdik. omegle’dan daha vasat olduğu kanaatindeyim çünkü omegle’da karşınızda çıplak oturan bir kıl yumağını, sikini avuçlamış sallarken bulmanız zor. hadi bu durumda bekleyen bir insan evladı olsun, bunu görmeniz zaten imkansız. ama chatroulette sağolsun siteye ilk girişimde çok güzel karşıladılar beni.
  • şimdi kendimi tutuyorum girmiyorum ama tam tersi bir pozisyonda bir dişi yakalar mıyım diye de düşünüyorum.
  • Henüz yeni oldugundan sanirim, insanlar deneme turuna cikmislar. 3 herif geldi ucunde de kameralar bos koltuklari cekiyordu. fuck you deyip kapattim hep. benim kamera perdelere bakiyor bu arada. yuzunu gostermekten kacinip milleti bos koltuklarla bakistiran uc dallama galatasaray i taniyor artik. perdeleri alirken hic uluslararasi platformlarda gorucuye cikaracagim aklima gelmemisti. basima geldi.
  • 1 güzel hatun uğruna onlarca penis gördüğün site.
    “beni kazanması için haketmesi lazım” diyen kızlara duyrulur. olup olabilecek en büyük hakediş budur.
  • burada yabancı taklidi yapan türk kızlarına nacizane bir uyarım var; size yazılan uzun bir türkçe cümleyi sonuna kadar okuyup sonrasında ise what yazarsanız türk olduğunuz belli oluyor arkadaşlar. anlamadığın bir dilde yazıldığında tüm cümleyi okumazsın. iki çakal olun kızlar ya :(

Konuya benzer Chatroulette Sahte Webcam Fake başlıklı makalemizde chatroulette fake videolar ve chatroulette sahte kamera hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir